| Головна » Файли » все для вчителя » 5 клас |
| 20.01.2017, 20:28 | |
Тема. Множення натуральних чисел. Мета: закріпивши знання про означення і деякі властивості множення числа а на натуральне b, навчитися застосовувати ці знання як в стандартних завданнях обчислення значень числових і буквених виразів, розв'язання задач на рух тощо, так і в нестандартних. Тип уроку: застосування знань, умінь, навичок. Хід уроку І. Перевірка домашнього завдання № 406 На які запитання до умови задачі дають, відповідь значення виразів? Чи можна було записати розв'язання задачі виразом 42 · 96 + 16 · 2? [Ні, бо вартість молока виражена в копійках, а сиру — у грн.] № 408 На які запитання отримаємо відповідь, обчисливши значення виразів? 1) 27 · 5; 2) 21 · 7; 3) 147 · 135. № 410
[246 + 984 + 618 = 1230 + 618 = 1848 грн]
№ 414 Розглянути два способи розв'язання І спосіб 1) 12 · 6 = 72 (км) — відстань І велосипедиста; 2) 9 · 6 = 54 (км) — відстань II велосипедиста; 3) 72 – 54 = 18 (км) — відстань між велосипедистами через 6 годин. II спосіб 1) 12 – 9 = 3 (км/ год) — швидкість віддалення; 2) 3 · 6 = 18 (км) — відстань між велосипедистами через 6 годин. Відповідь. 18 км.
II. Актуалізація опорних знань Усні вправи
III. Вдосконалення знань і вмінь
IV. Підсумок уроку
1) 16 · 3 = 48 (км) — перший велосипедист; 2) 12 · 3 = 36 (км) — другий велосипедист; 3) 48 + 36 = 84(км)— відстань через 3 години.
V. Домашнє завдання п. 15, № 412 (1); 416; 420 (4, 5); 423 (1); додатково № 426. Скачати урок:http://matemschool.ucoz.net/46_45-.doc | |
| Переглядів: 244 | Завантажень: 0 | | |
| Всього коментарів: 0 | |
